24/10/2023

 З 25 жовтня 2023 року буде проходити курс підвищення кваліфікації для освітян «Штучний Інтелект в освіті» (далі – курс).
Організаторами курсу є Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «UBOS.tech» за сприяння Міністерства освіти і науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
Курс підвищення кваліфікації для освітян «Штучний Інтелект в освіті» складається з чотирьох тренінгів, під час яких будуть надані відповіді на актуальні питання, що наразі масово виникають у педагогів під час освітнього процесу.
Теми тренінгів:
що таке Штучний Інтелект і який інтерфейс буде кращим для освітян?
–як Штучний Інтелект може допомагати педагогу при підготовці до уроку (створення завдань, пошук матеріалів тощо)?
– як виявити, що домашнє завдання виконане за допомогою Штучного Інтелекту?
– як навчити Штучний Інтелект генерувати точну інформацію (створення якісних prompts)?
Також під час тренінгів буде презентована Екосистема надолуження освітніх втрат за допомогою Штучного Інтелекту, яким вже можуть безкоштовно користуватись вчителі під час освітнього процесу. Тренінги пройдуть у форматі вебінарів для можливості взяти в них участь всім охочим.
Перший тренінг розпочнеться 25 жовтня 2023 року о 15.00.
Реєстрація на перший тренінг «Що таке Штучний Інтелект і який інтерфейс буде кращим для освітян?» до 24 жовтня 2023 року: https://docs.google.com/…/1tb…/edit
Після завершення реєстрації, всім зареєстрованим учасникам буде надіслано покликання на тренінг.
За підсумками проходження чотирьох тренінгів та виконання практичних вправ педагоги отримають 15 годин / 0,5 кредити ЄКТС.

03/10/2023

Курси підвищення кваліфікації

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до статті 51 Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у питанні надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу» не менше 10 відсотків загальної кількості академічних годин для підвищення кваліфікації педагогічного працівника протягом п’яти років, яка оплачується за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, обов’язково повинні бути спрямовані на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у частині надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу.

1) Курс підвищення кваліфікації «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій» покликання.

2) Спецкурс підвищення кваліфікації для слухачів (освітян) очно-дистанційної форми навчання «Важливі навички у періоди стресу», на основі методики Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) покликання.

3) Спецкурс підвищення кваліфікації очно-дистанційної форми навчання «Психосоціальна підтримка учасників освітнього процесу» покликання

Психологічні відео тренінги від Дмитра Карпачова та Олени Адамової


Регулярне впровадження психологічних хвилинок у зручний час та слушній нагоді допоможе здобувачу освіти стати більш спокійним, врівноваженим, а також дасть змогу краще зрозуміти свої почуття. Учитель має сам визначити, коли і у який час провести психологічну хвилинку. Рекомендуємо для практичного використання навчально-методичний посібник «Психологічна хвилинка». Посібник містить 108 коротких, але ефективних відеотренінгів.
Витяг з "Про інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів/інтегрованих курсів у закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році. Лист МОН № 1/13749-23 від 12.09.23 року"
 



25/09/2023

Електронний освітній ресурс ліцею

 На даному ресурсі розміщено розробки уроків з математики, фізики та інформатики. Прохання  до всіх учителів кафедри перевірити наявність активних лінків на  уроки (лінк на Електронний освітній ресурс)



МЕТОДИЧНА РОБОТА

 На даному ресурсі розміщена  методична документація закладу. Раджу ознайомитися та використовувати в своїй діяльності (лінк)



Графік проведення діагностичних робіт з математики

 У четвер, 28 вересня, будуть проведені діагностичні роботи в 5 та 10 класах.

 2 урок (14.50)

Клас

Учитель, що проводить

Кабінет

5-А

Черепанова Д.Д.

51

5-Б

Черепанова Д.Д.

34

5-В

Черепанова Л.О.

50

5-Г

Світова О.П.

49

5-Д

Делечук Л.В.

22

5-Є

Танасійчук О.Д.

43

5-Ж

Кобрій А.Л.

17



Показові уроки

 Записати тему та дату проведення показового уроку кожен педагог може самостійно, зайшовши за лінком




18/09/2023

Особливості викладання шкільних предметів – 2023/24

 


Особливості викладання шкільних предметів – 2023/24

Міністерство освіти і науки оприлюднило для практичного використання інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів та інтегрованих курсів у закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році. Рекомендації підготовлені спільно Інститутом модернізації змісту освіти.

Водночас чинними для педагогів залишаються інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році, викладені у листі Міністерства освіти і науки, і методичні рекомендації щодо окремих питань здобуття загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України.

Інформація взята з ресурсу: Оsvita.ua

Прозора школа: як побудувати доброчесне середовище

 Шановні колеги, в рамках проєкту "Прозора школа", усі вчителі нашого закладу мають зареєструватися та пройти онлайн курс "Як побудувати доброчесне освітнє середовище" 
👉https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NACP+osv001+2022-07/about/


Сертифікати про проходження курсів розмістити в таблицю"САМООСВІТА ВЧИТЕЛІВ" на блозі або за  покликанням ТУТ

Тести НМТ 2023

 Розміщено тести НМТ з математики та фізики, які відбулися в 2023 році.





Сертифікаційна робота з математики

За покликанням розміщено завдання сертифікаційної роботи учителів математики 2023 року (І етап) у формі ЗНО, а також додано відповіді. 


03/09/2023

ПЛАН РОБОТИ МК на 2023-2024 н.р.

 

Методичні рекомендації 2023-2024 н.р.

 

6. Навчання математики у 2023–2024 навчальному році
6.1. Рекомендації щодо подолання втрат у математичній підготовці учнів
6.2. Упровадження Нової української школи
6.2.1. Особливості модельної навчальної програми авторського колективу М.І. Бурда, Д.В. Васильєва
6.2.2. Особливості модельної навчальної програми авторського колективу С.О. Скворцова, Н.А. Тарасенкова
6.2.3. Особливості підручників авторського колективу Г.П. Бевз, В.Г. Бевз, Д.В. Васильєва, Н.Г. Владімірова
6.2.4. Особливості підручників авторського колективу Н. А. Тарасенкова, І. М. Богатирьова, О. М. Коломієць, З. О. Сердюк, Ю. В. Рудніцька
6.2.5. Навчальні та методичні посібники

7. Організація процесу навчання інформатики у 1–11 класах

8. Організація освітнього процесу в 5–6 класах за природничою освітньою галуззю
8.1. Вивчення інтегрованого курсу «Природничі науки» у 5‒6 класах закладів загальної середньої освіти
8.2. Вивчення інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» в 6 класі за модельною навчальною програмою Коршевнюк Т. В.
8.3. Навчання за підручником географії для 6 класу закладів загальної середньої освіти (автори: О. М. Топузов, В. Д. Грома І. М. Ільницький, Д. В. Полтавченко)

12. Адаптивне тестування в закладах загальної середньої освіти на основі використання Google Forms: методичні рекомендації
12.1. Адаптивне тестування: суть, розроблення та оцінювання
12.2. Google Forms як інструмент адаптивного тестування



Структура 2023-2024 н.р.

 




11/03/2023

Результати чвертьфіналу 37 міжнародного Чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач

 З метою залучення математично обдарованої молоді України до міжнародного руху «Математика без кордонів» та з метою піднесення престижу математичної освіти і розвитку інтелектуальних здібностей  учнів було проведено чвертьфінал 37 міжнародного Чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач. Всього до чвертьфіналу було залучено  62  учасника з комунального закладу "Вінницький ліцей №6" (Додаток 1).  Згідно результатів перевірки робіт учасників та на підставі рішення журі змагань до участі у Всеукраїнському півфіналі запрошується  45 учнів закладів загальної середкьої освіти  м. Вінниці, серед яких 10 учасників є учнями нашого закладу.
1.Чуберкіс Ніка 5-А  Учитель Гладка Л.І.
2. Бурлака Марія 5-В  Учитель Чабан Н.В.
3.Трофімчук Михайло 5-Д  Учитель Мартинюк В.А.
4. Підлубний Ілля 6-А  Учитель Бабань М.Г.
5. Рузаков Микола        6-Г   Учитель Танасійчук О.Д.
6. Ксендзова Катерина 9-Б Учитель Дегтяр Л.О.
7. Гелета Анастасія       9-Б Учитель Дегтяр Л.О.
8. Рузаков Олексій        9-В Учитель Мастицька Н.В.
9. Пузіков Костянтин 10-Б Учитель Світова О.П.
10. Савчук Євген           11-А Учитель Танасійчук О.Д.
    Всеукраїнський півфінал 37 міжнародного Чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач відбудеться 18 березня 2023 року на базі Вінницького національного технічного університету (ВНТУ). Вся інформація, необхідна для учасників змагань та керівників відповідних команд, буде розміщена на сайті факультету ФІТКІ  ВНТУ. ЇЇ можна знайти за посиланням https://fitki.vntu.edu.ua/
  Відповідальній за організацію участі учнів у чемпіонаті  Бабань М.Г.  проінформувати учасників півфіналу та учителів математики про особливості проведення Всеукраїнського півфіналу  37 міжнародного Чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач. Учителям математики забезпечити участь учнів у півфіналі чемпіонату в режимі онлайн.
Покликання на сторінку чемпіонату https://fitki.vntu.edu.ua/archives/10896

22/01/2023

Сучасний урок : етапи та прийоми

На блозі в рубриці "Інформаційна сторінка" створено  покликання на  сторінку "Сучасний урок". Тут ви можете розміщувати матеріали, що стосуються прийомів і методів проведення різних етапів уроку, а також ділитися досвідом своєї роботи з цього питання.


03/01/2023

Засідання МК №4 (03.01.2023)

 


1.Аналіз результатів роботи  МК  за І семестр 2022-2023 н.р.                                                        Делечук Л.В.

2.Аналіз результатів II етапу та підготовка учнів до участі у III етапі предметних олімпіад, II етапу конкурсу-захисту робіт МАН.                                                                                                            Делечук Л.В.

3.Ознайомлення  із планом заходів на ІІ семестр виходячи із річного плану.                               Делечук Л.В.

4.Про шляхи активізації творчої діяльності вчителя та здобувача освіти. Шкільний кабінет фізики та інформатики                                                                                                                      Іскра Ю.В., Делечук Л.В.

5.Творчий портрет вчителя, що атестується: «Ярмарок ідей». Творчі звіти вчителів, що атестуються

Бабань М.Г., Делечук Л.В., Світова О.П., Чабан Н.В., Черепанова Л.О.

6.Впровадження STEM-технологій (з використанням міжпредметних зв’язків), як засобу формування наукового світогляду здобувачів освіти 

Бабань М.Г., Мартинюк В.А., Чабан Н.В., Черепанова Д.Д., Черепанова Л.О. 

7.Підготовка до проведення предметного  та Інженерного тижнів, конкурсів «Левеня», до участі в «Ярмарку фахових сподівань» та підсумки «Кенгуру»                                                                     Делечук Л.В.

8. Обговорення календарно-тематичного планування на ІІ семестр 2022-2023  навчального року.

Делечук Л.В., Мартинюк В.А., Мастицька Н.В., Чабан Н.В., Черепанова Л.О.

9.Різне.





Щойно Кролик пробігав, 
Всім вітання передав.
Щоб були усі здорові, 
І щасливі, й гонорові.
Щоб лунав дитячий сміх, 
З ПЕРЕМОГОЮ усіх.
Творчості та креативу, 
Всім поменше негативу.
Хай здійсняться Ваші мрії, 
Мир настане в Україні.


Емоційне налаштування на роботу
Виступ Сабардак І.Ю.

Звіт Бабань М.Г.

Звіт Світової О.П.
Звіт Чабан Н.В.
Звіт Черепанової Л.О.



Звіт МК учителів МІФ за 2024-2025 навчальний рік

Звіт МІФ 2025 від користувача Людмила Делечук