24/10/2023

 З 25 жовтня 2023 року буде проходити курс підвищення кваліфікації для освітян «Штучний Інтелект в освіті» (далі – курс).
Організаторами курсу є Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «UBOS.tech» за сприяння Міністерства освіти і науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
Курс підвищення кваліфікації для освітян «Штучний Інтелект в освіті» складається з чотирьох тренінгів, під час яких будуть надані відповіді на актуальні питання, що наразі масово виникають у педагогів під час освітнього процесу.
Теми тренінгів:
що таке Штучний Інтелект і який інтерфейс буде кращим для освітян?
–як Штучний Інтелект може допомагати педагогу при підготовці до уроку (створення завдань, пошук матеріалів тощо)?
– як виявити, що домашнє завдання виконане за допомогою Штучного Інтелекту?
– як навчити Штучний Інтелект генерувати точну інформацію (створення якісних prompts)?
Також під час тренінгів буде презентована Екосистема надолуження освітніх втрат за допомогою Штучного Інтелекту, яким вже можуть безкоштовно користуватись вчителі під час освітнього процесу. Тренінги пройдуть у форматі вебінарів для можливості взяти в них участь всім охочим.
Перший тренінг розпочнеться 25 жовтня 2023 року о 15.00.
Реєстрація на перший тренінг «Що таке Штучний Інтелект і який інтерфейс буде кращим для освітян?» до 24 жовтня 2023 року: https://docs.google.com/…/1tb…/edit
Після завершення реєстрації, всім зареєстрованим учасникам буде надіслано покликання на тренінг.
За підсумками проходження чотирьох тренінгів та виконання практичних вправ педагоги отримають 15 годин / 0,5 кредити ЄКТС.

03/10/2023

Курси підвищення кваліфікації

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до статті 51 Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у питанні надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу» не менше 10 відсотків загальної кількості академічних годин для підвищення кваліфікації педагогічного працівника протягом п’яти років, яка оплачується за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, обов’язково повинні бути спрямовані на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у частині надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу.

1) Курс підвищення кваліфікації «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій» покликання.

2) Спецкурс підвищення кваліфікації для слухачів (освітян) очно-дистанційної форми навчання «Важливі навички у періоди стресу», на основі методики Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) покликання.

3) Спецкурс підвищення кваліфікації очно-дистанційної форми навчання «Психосоціальна підтримка учасників освітнього процесу» покликання

Психологічні відео тренінги від Дмитра Карпачова та Олени Адамової


Регулярне впровадження психологічних хвилинок у зручний час та слушній нагоді допоможе здобувачу освіти стати більш спокійним, врівноваженим, а також дасть змогу краще зрозуміти свої почуття. Учитель має сам визначити, коли і у який час провести психологічну хвилинку. Рекомендуємо для практичного використання навчально-методичний посібник «Психологічна хвилинка». Посібник містить 108 коротких, але ефективних відеотренінгів.
Витяг з "Про інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів/інтегрованих курсів у закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році. Лист МОН № 1/13749-23 від 12.09.23 року"
 



Звіт МК учителів МІФ за 2024-2025 навчальний рік

Звіт МІФ 2025 від користувача Людмила Делечук